Asılır Tip Turbo Atomizör

800 LT TURBO ATOMİZÖR ASILIR TİP (ŞANZIMANLI)

800 LT TURBO ATOMİZÖR ASILIR TİP (ŞANZIMANLI) Asılır Tip Turbo Atomizör serisi, çekilir tip modellerin çalışmasına imkanı olmayan alanlarda, dar dikim bahçelerde, eğimli arazilerde işlerinizi kolaylaştırmak için dizayn edilmiştir. Model Traktör kw gücüne değil hidrolik kollarının kaldırma kapasitesi dikkate alınarak tercih edilmelidir. Her türlü meyve bahçesinde rahatlıkla kullanılabilir.

800 LT TURBO ATOMİZÖR ASILIR TİP (KAYIŞLI)

800 LT TURBO ATOMİZÖR ASILIR TİP (KAYIŞLI) Asılır Tip Turbo Atomizör serisi, çekilir tip modellerin çalışmasına imkanı olmayan alanlarda, dar dikim bahçelerde, eğimli arazilerde işlerinizi kolaylaştırmak için dizayn edilmiştir. Model Traktör kw gücüne değil hidrolik kollarının kaldırma kapasitesi dikkate alınarak tercih edilmelidir. Her türlü meyve bahçesinde rahatlıkla kullanılabilir.

600 LT ASILIR TİP TURBO ATOMİZÖR

600 LT ASILIR TİP TURBO ATOMİZÖR Asılır Tip Turbo Atomizör serisi, çekilir tip modellerin çalışmasına imkanı olmayan alanlarda, dar dikim bahçelerde, eğimli arazilerde işlerinizi kolaylaştırmak için dizayn edilmiştir. Model Traktör kw gücüne değil hidrolik kollarının kaldırma kapasitesi dikkate alınarak tercih edilmelidir. Her türlü meyve bahçesinde rahatlıkla kullanılabilir.

400 LT ASILIR TİP TURBO ATOMİZÖR

400 LT ASILIR TİP TURBO ATOMİZÖR Asılır Tip Turbo Atomizör serisi, çekilir tip modellerin çalışmasına imkanı olmayan alanlarda, dar dikim bahçelerde, eğimli arazilerde işlerinizi kolaylaştırmak için dizayn edilmiştir. Model Traktör kw gücüne değil hidrolik kollarının kaldırma kapasitesi dikkate alınarak tercih edilmelidir. Her türlü meyve bahçesinde rahatlıkla kullanılabilir.

600 LT TURBO ATOMİZÖR ÇEKİLİR TİP

Düşük HP'li küçük traktörler için dizayn edilmiştir.